Coinbase Bu 5 Altcoin’e Müjdeyi Verdi: Spot ve Vadelide Listeleyecek!

Kripto para piyasası şimdilik bocalamaya devam etse de borsalar müşteri deneyimlerini geliştirmeyi sürdürüyor. Bu bağlamda önde gelen kripto borsası Coinbase, yaptığı hamlelerle adından sıkça söz ettiriyor. Borsa, son saatlerde 5 yeni tokeni listesine eklediğini duyurdu. Borsa, bunlardan ikisini spot piyasada üçünü ise vade piyasada listeleyecek. Bu arada borsa bugün iki meme coin’ini de vadeli işlem listesine ekledi.

Coinbase, ZRO’yu spot işlemlerde listeliyor

Kripto piyasası ileri geri gidip gelmeye devam ederken, borsalarda müşteri deneyimlerini geliştirmek için hamlelerini sürdürüyor. Bu bağlamda büyük kripto borsalardan birisi olan Coinbase, listelemeleriyle dikkatleri çekiyor. Bu bağlamda borsa, bugün sansasyonel listelemelerle gündeme gelen LayerZero (ZRO)’yu listesine ekleyeceğini duyurdu. Bu arada Coinbase, ‘Deneysel’ etiketi ile ZRO için destek ekleyecek. Borsa, ZRO listesine ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Coinbase, Ethereum ağında (ERC-20 token) LayerZero (ZRO) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcuttur.

Coinbase, likidite koşullarının sağlanması halinde alım satım işlemleri bugün ilerleyen saatlerde başlayacağını belirtti. Ayrıca, bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, ZRO-USD işlem paritesinde alım satımı aşamalı olarak başlatılacağını kaydetti. Bununla birlikte, ZRO desteğinin, bazı yargı bölgelerinde kısıtlanmış olabileceğini de hatırlattı.

Borsa, CORECHAIN’i de spot işlemlerde listeliyor

Önde gelen kripto para borsası ZRO liste haberinin üzerinden çok geçmeden yeni bir liste haberi daha verdi. Bu sefer borsa, Core’u (CORECHAIN) spot piyasalarda listesine ekleyeceğini duyurdu:

Coinbase, Coredao ağında Core (CORECHAIN) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcuttur.

Coinbase, likidite koşullarının karşılanması halinde alım satımın 21 Haziran saat 12’de veya civarında başlayacağını belirtti. Ayrıca, bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, CORECHAIN-USD işlem paritesinde alım satımı aşamalı olarak başlatılacağını kaydetti. Bununla birlikte, CORECHAIN desteğinin, bazı yargı bölgelerinde kısıtlanmış olabileceğini de hatırlattı.

Coinbase, ALT, LDO ve PENDLE’ı vadeli işlemlerde listeliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, önde gelen kripto borsası Coinbase, listesini genişletmeye devam ediyor. Borsa bugün BOME ve NOT’u vadeli işlemlerde listeledi. Bunun üzerinden çok geçmeden borsa vadeli işlemlere 3 yeni tokeni eklediğini duyurdu. Bu bağlamda kripto para borsası, şu açıklamayı yaptı:

CoinbaseIntExch, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’de Altlayer, Lido DAO ve Pendle sürekli vadeli işlemleri için destek ekleyecektir. ALT-PERP, LDO-PERP ve PENDLE-PERP piyasalarımızın açılışı 27 Haziran TSİ 12:30’da veya sonrasında başlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir